III Niedziela Adwentu – 15.12.2019 r.

Rozpoczęliśmy III tydzień adwentu. Czas naszych rekolekcji adwentowych.

Poniedziałek Msze św. z nauką o godz. 8.oo i 17.oo.

Wtorek Msze św. z nauką o godz. 8.oo i 17.oo. Dzień spowiedzi adwentowej : od godz. 9.oo –  10.oo i 10.3o – 11.15 oraz 15.3o – 16. 45. Na Mszy św.  godz. 17.oo zakończenie rekolekcji.

Msze święte roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 17.oo.

1.Dzisiaj:

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego                 o godz. 19.oo
  • kiermasz koła Gospodyń Wiejskich z Moczydeł w Domu Kultury

• do poniedziałku rozpoczynamy nowennę przed Bożym Narodzeniem po Mszy św. roratniej.
  • w czwartek  „Godzina Święta” przeżywana wspólnie od godz. 23.oo do 24.oo.
  • chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w czwartek od godz. 9.oo od Wólki Batorskiej. Proszę o zgłoszenia do wtorku włącznie.

1. Dziękuję zrobione porządki w kościele. Zapraszam do sprzątania w najbliższym czasie:

W  piątek 20 grudnia rodziny: Tadeusza Widz, Tadeusza Bednarczyka, Arkadiusza Rojek, Romana Winiarczyk, Wiesława Fajdy, Stanisława Hałabis, Tadeusza Widz, Tadeusza Bednarczyka, Arkadiusza Rojek, Romana Winiarczyk, Wiesława Fajdy i Stanisława Hałabis, Krzysztofa i Jana Zarzecznych.

W poniedziałek 23 grudnia rodziny:  Marii Kupczyńskiej, Stanisława Pizoń, Romana Pizon, Natalii Pizoń, Marka Serwatki, Jarosława Zyśko.

1. Przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik „Niedziela”.