Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświta – 24.11.2019 r.

1.Dzisiaj:

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego  o godz. 19.oo

• w poniedziałek 7.oo Msza św. wotywna o Duchu Świętym
  • we wtorek 7.oo Msza św. wotywna o św. Stanisławie, patronie
  • w środę 7.oo Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy
  • w czwartek 7.oo Msza św. wotywna o Eucharystii

„Godzina Święta” przeżywana wspólnie od godz. 23.oo do 24.oo.

• w piątek 7.oo Msza św. wotywna o Miłosierdziu Bożym
  • w sobotę św. św. Andrzeja, Apostoła
  • w niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Msze św. w niedziele adwentu o godz. 6.oo 11.oo i 16.oo

Siostry zakonne przeprowadzą Kiermasz w niedzielę 1 grudnia na rzecz domu opieki, który prowadzą.

1. Dziękuję zrobione porządki w kościele. W tym tygodniu w sobotę zapraszam rodziny z Batorza II: Mirosława Pizonia, Bożeny Sulowskiej, Henryka Zarzecznego, Michała i Janusza Kowalskich oraz Stanisława Szczuki.

1. Przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik „Niedziela”.

1. Zabudowania przy starej plebanii są do rozbiórki. Kto chciałby zakupić drzewa rozbierając budynki proszę o zgłoszenie do przyszłej niedzieli.

1. Ofiary z wypominków zostały przeznaczone na sfinansowanie instalacji elektrycznej. Od 1 grudnia będzie można pobierać zwyczajem poprzednich lat opłatki i roznosić do domów. Przy tej okazji ofiary składane będą przeznaczone na ostateczne rozliczenie instalacji elektrycznej.