XXXI niedziela Zwykłą – 03.11.2019 r.

1.Dzisiaj:

* zbiórka Komitetu  Organizacyjnego Funduszu Stypendialnego im. Marii i Lecha Kaczyńskich do puszki po każdej Mszy św dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu janowskiego, która uzyskuje bardzo dobre wyniki w nauce.

* adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 19.oo

 

Nabożeństwa wypominkowe: godz. 17. Msza św.i różaniec

 • 4 LISTOPADA – poniedziałek  Kolonia Batorz
 • 5 LISTOPADA – wtorek Kolonia Wólka Batorska
 • 6 LISTOPADA – środa Batorz I do Sawickiego Henryka
 • 7 LISTOPADA – czwartek Batorz I od Widz Michała do Zyśko Zbigniewa
 • 8 LISTOPADA – piątek  Batorz I – cmentarna do  Sosnówki Wojciecha
 • 9 LISTOPADA – sobota  PONIKWY
 1. W tym tygodniu:
 • w poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
 • we wtorek 7.oo Msza św. wotywna o św. Stanisławie, biskupie, patronie
 • w środę 7.oo  Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy
 • w czwartek: I czwartek miesiąca; „Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo.
 • w sobotę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie

 

 1. Dziękuję zrobione porządki w kościele. W tym tygodniu w sobotę zapraszam rodziny z Batorza II: Jana i Krzysztofa Winiarczyków, Hieronimy Wcisło, Andrzeja Zarzecznego, Augustyna i Łukasza Zyśko i Sławomira Daśko.

 

 1. Dziękuję za porządki na cmentarzu – Wólka Batorska: Józef Chmiel, Mariusz Skrzypek, Agnieszka Graboś, Bożena Pizoń, Małgorzata Michałek, Marzena Krawczyk, Maria Rugała, Czesław Krawczyk, Anna zając, Barbara Wójtowicz, Aldona Widz.

Batorz II: Anna Kozik, Alina Kowalczyk, Marek Serwatka, Grażyna Kowalska, Piotr Baran, Andrzej Matysek  – ciągnik, Jarosław Zyśko, Krzysztof Zarzeczny, Rafał Zarzeczny, Janina Szymończyk, Teresa Michałek.

Jarosław  Chałabis – ciągnik i Sławomir Michałek – koparka. Dziękuję panu grabarzowi Bogusławowi Kozik.

 

 1. Przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik „Niedziela”.