ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU
w dniach 23 – 24 października 2019 r.
w Wielkiej Ogólnopolskiej Całodobowej Nowennie Adoracyjnej
W tym roku już dwudziesty raz Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów podejmują w swoich parafiach ten radosny trud, aby modlić się wspólnie z całą Polską i upraszać łaski dla siebie i swojej parafii oraz wynagradzać Bożemu Sercu za nasze grzechy. Przygotowaniem do uczczenia Święta Chrystusa Króla są podejmowane w parafiach 24 godzinne adoracje Najświętszego Sakramentu.
Całodobowe czuwanie w NASZYM KOŚCIELE rozpocznie się 23 października w środę Mszą św. o godz. 18.00 aby do godz. 18.00 w czwartek wszystkie chętne grupy modlitewne w parafii a także całe rodziny mogły w niej uczestniczyć.
- Modlimy się w następujących intencjach:
– wynagrodzenia za grzechy osobiste i społeczne niepokalanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa ( szczególnie za dokonane profanacje )
– w intencji Ojczyzny i rządzących
– za prezydenta Rzeczpospolitej Polski
– o powstanie nowych wspólnot dla Intronizacji Najświętszego serca Pana Jezusa i dokonanie Intronizacji w Polsce
– o jedność Polaków i pokój w świecie
– o beatyfikacje służebnicy bożej Rozalii Celakówny
– za naszą diecezję; biskupa Krzysztofa i Edwarda, kapłanów i powołania kapłańskie i zakonne.
Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.oo. Po Mszy św. – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do czwartku do godz. 18.oo.
od godz. 20.oo – 21.oo Róża Różańcowa Wólka Batorska – las Zyśko Genowefy
mieszkańcy Wólka Batorska
od godz. 21.oo – 22.oo Róża Różańcowa Batorz II: św. Łucji Zarzecznej Krystyny
mieszkańcy Batorz II
od godz. 22.oo – 23.oo Róża Różańcowa Kolonia Batorz: św. Anny Groszek Barbary
od godz. 23.oo do 24.oo Róża Różańcowa Kolonia Batorz: św. Teresy Grela Marii
mieszkańcy Kolonii Batorz
godz. 24.oo Msza św. w podanych intencjach
od godz. 1.oo – 2.oo Róża Różańcowa Wólka Batorska: św. Anny Kowalczyk Teresy
mieszkańcy Kolonia Wólka Batorska
od godz. 2.oo – 3.oo Róża Różańcowa Batorz I: Rębisz Barbary
od godz. 3.oo – 4.oo Róża Różańcowa Batorz I: św. Rity Sura Anny
od godz. 4.oo – 5.oo Róża Różańcowa Batorz I: św. Józefa Pastucha Małgorzaty
mieszkańcy Batorza I od godz 2.oo do 5.oo
od godz. 5.oo – 6.oo Róża Różańcowa Batorz II: św. Agaty Zyśko Leokadii
Msze św. godz. 7.oo – 8.oo
od godz. 8.oo – 9.oo Róża Różańcowa Batorz II św. Anny Zyśko Reginy
od godz. 9.oo – 10.oo parafia Wierzchowiska
od godz. 10.oo – 11.oo parafia Brzeziny
od godz. 11.oo – 12.oo parafia Piłatka
od godz.12.oo – 13.oo parafia Zdziłowice
od godz. 13.oo – 14.oo parafia Aleksandrówka
od godz. 14.oo – 15.oo parafia Modliborzyce
godz. 15.oo – godzina miłosierdzia
od godz. 16.oo – 17.oo Róże Różańcowe męskie
od godz. 17.15 – wspólny różaniec
Msza św. na zakończenie o godz. 18.oo