XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2019

1.Dzisiaj:

Dzień papieski. Ofiary na Fundację „ Dzieło Trzeciego Tysiąclecia” będzie można złożyć w przyszłą niedzielę do puszki po każdej Mszy św.. Imieniny biskupa seniora Edwarda Frankowskiego.

* adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego  o godz. 19.oo

Nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.oo w niedziele po Mszy św. o godz. 16.oo. Zapraszam do wspólnej modlitwy; różaniec poprowadzą w tym tygodniu –

w poniedziałek nauczyciele i pracownicy oświaty, we wtorek uczniowie klasy VIII, w środę uczniowie klasy VII,                 w czwartek klasy VI, w piątek klasy IV, w sobotę Apostolat „Margaretka.

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Św. Jest to także dzień Edukacji Narodowej – zapraszam nauczycieli i pracowników oświaty oraz uczniów na wspólną modlitwę.
  • We wtorek  wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. Dzień dziecka utraconego
  • W środę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. 41 rocznica wyboru Kard. Karola Wojtyły na namiestnika Chrystusowego
  • W czwartek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.  „Godzina Święta” przezywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo.
  • W piątek Święto św. Łukasza Ewangelisty. Święto patronalne Służby Zdrowia. Zapraszam wszystkich zaangażowanych w posługę dla zdrowia.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
  • Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców w ostatnią niedzielę – 27 października.

1. Chętnych do chóru parafialnego zapraszamy w środę po różańcu.

1. Dziękuję zrobione porządki w kościele. W tym tygodniu zapraszam rodziny z Batorza I :Reginę Piórkowską, Jana Skrzypka, Zygmunta Tereszko, Józefa Jakubaszka i Zbigniewa Michalczyka.

5. Przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik „Niedziela”.