XXVII Niedziela Zwykłą – 06.10.2019

1.Dzisiaj:

* adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego  o godz. 19.oo

Nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.oo w niedziele po Mszy św. o godz. 16.oo. Zapraszam do wspólnej modlitwy; różaniec poprowadzą w tym tygodniu –

w poniedziałek Koła Żywego Różańca, we wtorek uczniowie klasy VII, w środę klasy VI, w czwartek klasy IV, w piątek klasy III w sobotę Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, w niedzielę uczniowie klasy VIII.

• w poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  • we wtorek  Msza św. wotywna o św. Stanisławie, patronie
  • w środę wspomnienie św. Wincentego Kadłubka, biskupa i patrona diecezji
  • w czwartek „Godzina Święta” przezywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo.

1. Kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania i ich rodziców zapraszam w przyszłą niedzielę na Msze św. o godz. 16.oo

1. Dziękuję zrobione porządki w kościele. W tym tygodniu zapraszam rodziny z Batorza I: Dariusza Śmiałka, Jerzego Kochan, Tomasza Chełstowskiego, Andrzeja Sulowskiego i Jacka Brodowskiego.

1. Przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik „Niedziela”.

1. Zmarł Jan Wieleba z Batorza II. Dziś różaniec o godz. 18.oo. Pogrzeb w poniedziałek: wprowadzenie i różaniec o godz. 12.3o; Msza św. pogrzebowa o godz. 13.oo.