XXII Niedziela Zwykła – 01.09. 2019

1.Dzisiaj:

* adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca    Jezusowego  o godz. 19.oo

 

 1. W tym tygodniu:
 • w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym.
 • we wtorek  wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża
 • w środę Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy
 • I czwartek miesiąca. Modlimy się w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Spowiedź od godz. 17.3o. Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 18.oo.

„Godzina Święta”   przeżywana indywidualnie od 23.oo do 24.oo

 • I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Bożemu. Spowiedź od godz. 17.oo. Msza św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.oo
 • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 17.3o. Msza św. o godz. 18.oo. Po mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi: rozmyślanie, różaniec, modlitwa wynagradzająca. Procesja ze świecami ulicą Słoneczną około godz. 20.15. Zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania.
 • W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i poświęcenie ziarna z okazji Święta Narodzenia Matki Bożej czyli Matki Bożej Siewnej.

 

 1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 8.15. Zapraszam dzieci , pierwszaków z tornistrami do poświęcenia, nauczyli i rodziców. Spowiedź będzie także dziś od godz. 17.oo 17.3o.

 

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.oo. w piątek spowiedź od godz. 20.oo. Rodziców zapraszam na krótkie spotkanie w środę o godz. 20.oo.

 

 1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny

z Batorza I:Jacka Siennickiego, Danuty Saganowskiej, Tadeusza Dychy, Ogon Grażyny oraz Adama Pastuchy.

 

 1. Przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik „Niedziela”.