XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2019 r.

1.Dzisiaj:

* adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca    Jezusowego  o godz. 20.oo

• w poniedziałek – Święto Św. Marii Magdaleny
  • we wtorek Święto Św. Brigidy, zakonnicy, Patronki Europy
  • w środę wspomnienie św. Kingi, dziewicy
  • w czwartek Święto Św. Jakuba, Apostoła

dzień imienin Ks. Bp Krzysztofa Nitkiewicza, wspominamy  naszego pasterza  w  modlitwach osobistych i parafialnych

„ Godzina Święta”  wspólna od 23.oo do 24.oo

• w piątek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP, modlimy się w intencji naszych dziadków
  • w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświecenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, które odchodzimy w czwartek

1. Dziękuję za zrobione porządki przed kościołem i w kościele. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza I:Henryka Michałka, Mariana Pastuchy, Wojciecha Wójcika, Stanisława Drozda i Agnieszki Widz. . Będą prace porządkowe po malowaniu i zacieraniu bruzd.

1. Przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik „Niedziela”.

1. Pielgrzymi zdążający do Radecznicy, którzy zatrzymali się na modlitwę i nocleg w naszej parafii serdecznie dziękują za „królewskie przyjęcie”.

1. Przypominam kandydatom do bierzmowania o zaliczaniu pytań z wiedzy religijnej.

1. W poniedziałek będziemy równać teren pod zasiew trawy pod kierownictwem pana Mariana Greli. Serdecznie zapraszam kandydatów do bierzmowania na godz. 8.oo z grabiami.

1. Dzisiaj będzie przeprowadzona kolejna zbiórka na cele kościoła.