XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019 r.

Dzisiaj przeżywamy pierwszy dzień, kiedy modlimy się w parafialnym kościele. Kościół opuściliśmy 26 listopada 2018 roku  po Mszy św. porannej i do 2 czerwca 2019 roku nabożeństwa odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury. Od 3 czerwca nabożeństwa odbywały się tygodniu w kaplicy w starej Plebanii a w niedziele przed plebanią gdzie gromadziliśmy się pod  namiotami. Dziękuję wszystkim, którzy byli i są zaangażowani we wszelkie prace i pomoc. Szczegółowe informacje podam za tydzień.

1.Dzisiaj:

* adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca    Jezusowego  o godz. 20.oo

• w poniedziałek – wspomnienie św. Bonewentury, biskupa i doktora Kościoła
  • we wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel
  • w środę Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy
  • „ Godzina Święta” indywidualna od 23.oo do 24.oo

1. Dziękuję za zrobione porządki przed kościołem i w kościele. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza I:Jarosława Sulowskiego, Zbigniew Sulowskiego, Janusza Boczka,  Adama Nowackiego i Mirosława Wójtowicza. Będą prace porządkowe po malowaniu i zacieraniu bruzd.
  2. Przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik „Niedziela”.

1. W środę 17 lipca około godz. 18.oo przybędzie pielgrzymka składająca się z 26 osób z różnych stron Polski. Osoby zainteresowane noclegami proszę o kontakt.

1. Ze względu na prace w kościele Msze św. od wtorku będą w kaplicy na plebanii przez kilka dni.

1. Przypominam kandydatom do bierzmowania o zaliczaniu pytań z wiedzy religijnej.

1. W przyszłą niedzielę tacę przeznaczymy na ubezpieczenie kościoła.