XII Niedziela Zwykła- 233.06.2019 r.

1.Dzisiaj:

* adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca    Jezusowego  o godz. 20.oo

• W oktawie Bożego Ciała Msza św. o godz. 18.oo i procesja połączona z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa. W oktawie Boże Ciała Msze św. o szczęśliwe zbiory w tym tygodniu:

–  w poniedziałek  –  Wólka Batorska

–  we wtorek –  Kolonia Batorz

– w środę – Batorz II

–  czwartek – Batorz I

• w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
  • w czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Procesja do 4 ołtarzy na ulicy cmentarnej: I – obok Grażyny Ogon; II – Michałka Henryka; III – Marka Rębisza; IV –obok plebanii,

błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków.

„ Godzina Święta” prowadzona przez księdza od 23.oo do 24.oo

• w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W szczególnie zapraszam na Mszę św. o godz. 18.oo Wspólnotę dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. będzie procesja eucharystyczna. W tym dniu nie obowiązuje post.
  • w sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.3o, 11.oo i 18.oo. Taca przeznaczona na Stolicę Apostolską.
  • w przyszła niedzielę po każdej Mszy św. przeprowadzimy zbiórkę dla poszkodowanych mieszkańców z Wierzchowisk.

3. Spotkanie Rady parafialnej w środę o godz. 19.3o.

1. Dziękuję za zrobione porządki. W sobotę  zapraszam rodziny z Kolonii Batorz: Krzysztofa Greli, Mirosława Kamińskiego, Jerzego Michalczyka, Dariusza Wójtowicza, Janusza Wnuka, Pawła Trzcińskiego i Adama Mazura. Proszę o uporządkowanie terenu za ogrodzeniem kościoła: oczyszczenie chodnika, podcięcie drzew i wykoszenie traw. Przygotowujemy się do wejścia do kościoła.
  1. Ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela” i dwumiesięcznik „Miłujcie się”.
  1. Dziękuję za pomalowanie ściany plebanii panu Andrzejowi Jakubaszkowi.

7.  W przyszłą niedzielę odczytam ofiarodawców