Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 09.06.2019 r.

1.Dzisiaj:

* adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca    Jezusowego  o godz. 20.oo

W tym tygodniu:

• nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.oo, w niedziele podczas adoracji
  • w poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.3oo, 11.oo i 18.oo! Po Mszy św. o godz. 18.oo nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  • we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła
  • w czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • w piątek wspomnienie św. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • w przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.

1. Kandydaci do bierzmowania mają spotkanie w środę i czwartek. Msza św. i przygotowanie liturgiczne do bierzmowania.
  2. Radę Parafialną zapraszam we wtorek na godz. 19.3o.
  3. Dziękuję za posprzątanie kaplicy. W sobotę zapraszam rodziny z Kolonii Batorz: Zdzisława Wnuk i Wiesława Nieściur.

6. Grupa modlitewna z Warszawy ( ok. 20 osób) pielgrzymuje do Radecznicy i prosi i nocleg w naszej parafii 17 lipca. Proszę o zgłoszenie chętnych do przyjęcia.

1. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje tygodnik „Niedziela”.