IV Niedziela Wielkanocna– 12.05. 2019r.

1.Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 19.3o

Nabożeństwo majowe podczas procesji ze świecami o godz. 20.3o zakończone apelem jasnogórskim.

W tym tygodniu:

• nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.oo; w niedziele i święta o godz. 20.3o.
  • w poniedziałek Msza św. i nabożeństwo majowe o godz. 16.3o ze względu na sakrament bierzmowania udzielany przez Ks. Bp Ordynariusza w Brzezinach.
  • we wtorek wspomnienie św. Macieja
  • w środę wspomnienie św. Izydora Oracza, patrona rolników. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.oo w intencji rolników
  • w czwartek Święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, Patrona Polski

1. W tym tygodniu odbędzie się poświęcenie pól:

*   we wtorek – Kolonia Batorz

*   w środę – Batorz I

*   w czwartek – Batorz II Łada

*   w piątek   – Wólka Batorska

*   w sobotę  – Kolonia Wólka Batorska – godz. 16.oo

Nabożeństwo poświęcenia o godz. 19.15

1. W związku w profanacją Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski na Jasnej Górze trawa modlitwa wynagradzająca. Włączamy się w ten akt wynagrodzenia jako parafia podejmując we wtorek post i przyjęcie Komunii św. wynagradzającej. Zapraszam w tym dniu na Mszy św. o godz. 18.oo. Poprzez udział w nabożeństwach majowych, aktem naszej miłości najlepiej odpowiemy na znieważenie Matki Bożej.

1. Dziękuję parafianom za posprzątanie kaplicy.                   W sobotę zapraszam rodziny z Kolonii Batorz: Jana Kozika, Józefa Hałabisa i Mariusza Pioś.
  1. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje tygodnik „Niedziela”.