III Niedziela Wielkanocna – 05.05.2019 r.

1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 19:30

Nabożeństwo majowe podczas procesji ze świecami o godz. 20:30 zakończone apelem jasnogórskim.

W tym tygodniu:

• nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18:00; w niedziele i święta o godz. 20:30.
  • w poniedziałek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
  • w środę uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski i naszej parafii. Msze św. o godz. 7:30, suma z procesją o godz. 12:00, zapraszam parafian i gości, strażaków, poczty sztandarowe, orkiestrę. Po sumie procesja podobnie jak podczas Mszy św. rezurekcyjnej. Feretrony i chorągwie proszę zabrać ze starej plebanii.  Ostatnia Msza św.  o godz. 18:00. Nabożeństwo majowe o godz. 20:30 z procesją ze świecami.

Na triduum przed uroczystością odpustową zapraszam:

• niedziela mężczyźni godz. 20:30,
  • poniedziałek kobiety godz. 18:00,
  • wtorek dzieci i młodzież godz. 18:00.

2. Msza św. dla kandydatów do bierzmowania ich rodziców oraz spotkanie w  przyszłą niedzielę o godz. 16:00.

3. Dziękuję parafianom za posprzątanie kaplicy. We wtorek zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej: Mariana Sulowskiego, Wiesława Zuń oraz  Jerzego i Piotra Winiarczyków; w sobotę  Janusza i Jana Sulowskich oraz Krzysztofa Rugały.

4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka: tygodnik „Niedziela”.

5. W przyszłą niedzielę odczytam listę ofiarodawców drugiej zbiórki.