XXXII Niedziela Zwykła – 11.11.2018

1. Dzisiaj Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 14.oo., a o 13.15 różaniec. Adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    • w poniedziałek wspomnienie św. Jozafata, bp i męczennika
    • we wtorek wspomnienie pierwszych świętych męczenników Polski Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
    • w sobotę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
  3. Msze św. wspominkowe:
    • poniedziałek: Msza św. wypominkowa – Batorz I od Lecznicy
    • wtorek: Msza św. wypominkowa – Batorz II do Krystyny Sobótki
    • środa Msza św. wypominkowa – BatorzII do Teresy Bednarczyk
    • czwartek: Msza św. wypominkowa – Batorz II  do konca
    • piątek: Msza św. wypominkowa – Wólka Batorska Las do Janiny Sulowskiej
    • sobota: Msza św. wypominkowa – Ponikwy II
  4. W przyszła niedzielę Msza św. dla kandydatów do bierzmowania o godz. 11.oo. Przeprowadzona także będzie zbiórka do puszek na „ Kościół w potrzebie” jak solidarność z Kościołem prześladowanym.
  5. Msza św. za zmarłych, którzy jeszcze przeżywają żałobę ( za zmarłych od 24 listopada 2017 roku )  będzie w sobotę 24 listopada o godz. 17.oo. Zapraszam rodziny i sąsiadów. Lista zmarłych jest umieszczona w gablocie.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziny z Batorza II: rodziny Fajdów Winiarczyków Rojków Bednarczyków i Daniela Widza.

Do oczyszczenia skarpy przed cmentarzem  proszę rodziny z Kolonii Batorz we wtorek od godz. 9.oo.

1. Proszę o zachowanie porządku na cmentarzu i wokół. Dziękuję za prace przy cmentarzu panom: Kozikowi Bogdanowi, Markowi Rębiszowi, panom Waldemarowi  Sylwkowi  i Sławkowi Michałkom, Józefowi Jakubaszkowi i Pawłowi Kowalczykowi.
  2. Zostaje powołana Rada Parafialna. Jest to konieczność do przeprowadzenia prac przy kościele i właściwego zarządzania parafią.

W skład Rady wchodzą następujące osoby:

Batorz I:

• Henryk Michałek – Wójt Gminy