XXXI Niedziela Zwykła – 04.11.2018

 1. Dzisiaj spotkanie scholi z panem organistą o godz. 15.oo. Adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Zapraszamy. Dzisiaj dzień imienin pana organisty. Niech błogosławieństwo Boże przenika jego życie rodzinne i posługę w nasze parafii.
 2. W kalendarzu liturgicznym:
  • w piątek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • w sobotę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
 3. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz w przystąpią do spowiedzi i Komunii Św. i pomodlą się w intencjach Ojca św. mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych cierpiących w czyśćcu odpust zupełny od 1 do 8 listopada.

Kartki wspominkowe można składać w kościele do skarbony oraz na tacę. Modlitwa wspominkowa będzie przeprowadzona według kolejności podanej na kopertach.

 • poniedziałek: Msza św. wypominkowa – Kolonia Batorz  
 • wtorek: Msza św. wypominkowa – Kolonia Wólka Batorska   
 • środa Msza św. wypominkowa – BatorzI do Grzegorza Winiarczyka
 • czwartek: Msza św. wypominkowa – Batorz I  od Widz Michała  do Zbigniewa Zyśko
 • piątek: Msza św. wypominkowa – Batorz I   cmentarna do  Dariusza Śmiałka    
 • sobota: Msza św. wypominkowa – Ponikwy I  
 1. W przyszła niedzielę 11 listopada.100 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Wraz z Panem Wójtem zapraszamy na Msze św. w intencji Ojczyzny na godz. 14.oo. Wcześniej różaniec za Ojczyznę o 13.15. Po Mszy św. złożenie kwiatów pod pomnikiem i koncert w Domu Kultury. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.oo
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziny z Batorza II: Pastuchów Kupczyńskich Jana i Krzysztofa Zarzecznych Trzcińskich Hałabisów
 3. Proszę o zachowanie porządku na cmentarzu i wokół.