XXXI Niedziela Zwykła – 04.11.2018

1. Dzisiaj spotkanie scholi z panem organistą o godz. 15.oo. Adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Zapraszamy. Dzisiaj dzień imienin pana organisty. Niech błogosławieństwo Boże przenika jego życie rodzinne i posługę w nasze parafii.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    • w piątek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
    • w sobotę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
  3. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz w przystąpią do spowiedzi i Komunii Św. i pomodlą się w intencjach Ojca św. mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych cierpiących w czyśćcu odpust zupełny od 1 do 8 listopada.

Kartki wspominkowe można składać w kościele do skarbony oraz na tacę. Modlitwa wspominkowa będzie przeprowadzona według kolejności podanej na kopertach.

• poniedziałek: Msza św. wypominkowa – Kolonia Batorz
  • wtorek: Msza św. wypominkowa – Kolonia Wólka Batorska
  • środa Msza św. wypominkowa – BatorzI do Grzegorza Winiarczyka
  • czwartek: Msza św. wypominkowa – Batorz I  od Widz Michała  do Zbigniewa Zyśko
  • piątek: Msza św. wypominkowa – Batorz I   cmentarna do  Dariusza Śmiałka
  • sobota: Msza św. wypominkowa – Ponikwy I
  1. W przyszła niedzielę 11 listopada.100 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Wraz z Panem Wójtem zapraszamy na Msze św. w intencji Ojczyzny na godz. 14.oo. Wcześniej różaniec za Ojczyznę o 13.15. Po Mszy św. złożenie kwiatów pod pomnikiem i koncert w Domu Kultury. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.oo
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziny z Batorza II: Pastuchów Kupczyńskich Jana i Krzysztofa Zarzecznych Trzcińskich Hałabisów
  3. Proszę o zachowanie porządku na cmentarzu i wokół.