XXVI Niedziela Zwykła – 30.09.2018

 1. Dzisiaj Msza św. dla dzieci przystępujących do I Komunii św. o godz. 16.oo  a adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Zapraszamy.
 2. W poniedziałek rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec w niedziele i w tygodniu po Mszy św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
 3. Odpust Świętych Aniołów Stróżów jest przeniesiony z wtorku na niedzielę 7 października. Suma odpustowa o godz. 12.oo. Zapraszamy orkiestrę, poczty sztandarowe, paradę procesyjną, gości i parafian.
 4. W kalendarzu liturgicznym:
  • w poniedziałek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
  • we wtorek wspomnienie św. Aniołów Stróżów
  • w czwartek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu św.
  • wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
 5. W tym tygodniu:
  • I czwartek miesiąca podczas modlitwy różańcowej polecamy intencje za kapłanów i o nowe i święte powołania kapłańskie.
  • I piątek miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Serca Pana Jezusa. Spowiedź od 16.3o- zapraszamy kandydatów do bierzmowania.
  • I sobota miesiąca wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczynamy o godz. 17.oo Mszą św. następnie rozmyślanie, różaniec, akt wynagrodzenia i procesja ze świecami w stronę Janowa Lubelskiego.
 6. W przyszłą niedzielę 7 października  zmiana tajemnic różańcowych o godz. 11.15 a Msza święta z poświęceniem różańców dla dzieci przystępujących do I Komunii św. i ich rodziców  o godz. 16.oo.
 7. Diecezjalne Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się 6 października w Tarnobrzegu. Wyjazd z Błażka o godz. 8.oo.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziny z Batorza II; p. Teresę Bednarczyk rodzinę Krzysztofa Kozika, Cibów , Jana Kozika i Zarzecznych. 
 9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.