XXIII Niedziela Zwykła – 09.09.2018

1. Dzisiaj o godz. 19.oo adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    • w środę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
    • w czwartek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i doktora Kościoła
    • w piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, odpust na Świętym Krzyżu
    • w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Gminna uroczystość Jubileuszu 50 –lecia małżeństw. Msza św. o godz. 12.oo.
    • o godz. 11.oo Msza sw. dla uczestników Rajdu Rowerowego Rodzin z Janowa Lubelskiego.
    • W przyszłą niedzielę zapraszam kandydatów do bierzmowania na Msze św. o godz. 18.oo. W każdą III niedzielę miesiąca będą gromadzić się na Mszy św. o godz. 11.oo a w ostatnie piątki miesiąca na spotkanie formacyjne o godz. 17.oo
    • W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jana Górę.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy  rodziny Śmiałków Brodowskich p. Reginę Piórkowską i rodzinę Skrzypków.
  2. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.