XXII Niedziela Zwykła – 02.09.2018

1. Dzisiaj o godz.19 oo adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    • w poniedziałek wspomnienie św. Grzegorz Wielkiego, papieża.

W poniedziałek Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.10. Wszystkim dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzymy obfitości darów Ducha Świętego i modlimy się o owocność w pracy nad kształtowaniem umysłów i serc. W tym roku w ostatnią niedzielę maja dzieci klasy 3 przystąpią do pierwszej Komunii św. Młodzież klasy 3 gimnazjum i 8 Szkoły Podstawowej do sakramentu bierzmowania.

• w środę wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty
  • I czwartek miesiąca. O godz. 18.oo Msza św. w intencji powołań. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W szczególnie zapraszam Apostolat „Margaretka”.
  • I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Od godz. 17.3o spowiedź. O godz. 18.oo Msza św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  • w sobotę Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny ( Matki Bożej Siewnej ).Msze św. o godz. 7.3o 11.oo i 16.oo. Na każdej Mszy św. poświęcenie ziarna. O godz. 20.3o Apel Jasnogórski.
  1. W sobotę zakończenie Jubileuszu Diecezji Sandomierskiej  w Sulisławicach o godz. 11.oo. Zapraszamy do udziału w tych uroczystościach przedstawicieli naszej parafii.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W piątek zapraszamy  rodzinę z ulicy Słonecznej. Trzeba będzie również skosić trawę i uporządkować pomieszczenie przy wejściu do kościoła gdzie będą umieszczone pompy. Do tych zadań prosimy panów od Andrzeja Sulowskiego do Bogdana Jakubaszka.
  3. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.