IV Niedziela Wielkiego Postu – 11.03.2018r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które poprowadzi ks. Maksym z Białorusi, ze Zgromadzenia Księży Sercanów.

W czasie rekolekcji prosimy o zgłaszanie chorych, do których udamy się z posługa sakramentalną.

Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś o godz. 19.oo.

1. Miesiąc marzec poświęcony jest czci św. Józefa W poniedziałek 19 marca Uroczystość św. Józefa.
  2. W Okresie Wielkiego Postu:

Gorzkie Żale w niedzielę zaraz po sumie

Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 16.oo

Dla dorosłych w piątek o godz. 15.3o. Po Drodze Krzyżowej Msza św.

1. W kancelarii parafialnej są do nabycia baranki na stół wielkanocny. Proponowana ofiara 5 zł..
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziny: Janusza Zyśko, Jana Zyśko z Wólki Batorskiej las, rodziny Felków, Jana Gałusa i z rodziny Trzcińskich i Feliksa Gałusa
  3. Na stoliku przy wyjścia z kościoła znajduje się prasa katolicka. Zapraszamy do lektury.

7. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.

8. W tym tygodniu żegnamy :

+ Marię Zarzeczną. Pogrzeb we wtorek: 11.15 – wprowadzenie i różaniec, 12.oo Msza św. pogrzebowa.

+ Genowefę Szymończyk z Wólki Batorskiej. Różaniec za zmarłą dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.oo, w poniedziałek, wtorek i środę po Mszy św. o godz. 16.3o. Pogrzeb w czwartek godz. 10.oo –  wprowadzenie i różaniec, 11.oo Msza św. pogrzebowa.

+ Ryszarda Sobótkę  pochodzącego z Kolonii Wólka Batorska. Pogrzeb we wtorek o godz. 13.oo w Radomiu.