VI Niedziela Zwykła – 11.02.2018 r.

1. Dzisiaj Światowy Dzień Chorego. Zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom.

Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień modlitw o trzeźwość narodu.

Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś o godz. 19.oo.

2. W tym tygodniu rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Niech każdy z nas podejmie konkretne postanowienie, które pomoże nam podjąć walkę z grzechem. W Środę Popielcową posypanie głów popiołem na Mszach św. o godz. 8.oo i 15.3o. Zachowujemy ścisły post. Taca przeznaczona na „Caritas”.

3. W Okresie Wielkiego Postu:

Gorzkie Żale zaraz po sumie

Droga Krzyżowa o godz. 15.3o

1. W najbliższą sobotę odbędzie się zbiórka użytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zwozimy na parking przy kościele do godz. 9.3o

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziny: Widomskich, Trzcińskich, Wcisłów, Henryka Michałka i Zofii Michałek.

6. Na stoliku przy wyjścia z kościoła znajduje się prasa katolicka. Zapraszamy do lektury.

7. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.

8. Zmarła Marianna Mazur z Kolonii Wólka Batorska. Różaniec dziś o 16.30. W poniedziałek o 17.oo. We wtorek dzień pogrzebu: różaniec o godz. 10.oo. Msza św. pogrzebowa o godz. 11.oo