IV Niedziela Zwykła – 28.01.2018r.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś o godz. 19.oo.
  2. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.3o, 11.oo i 15.oo, Ponikwy godz. 9.3o. Na każdej Mszy św. poświecenie gromnic. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się za osoby konsekrowane. Rodzice tego dnia mogą dokonać Rodzicielskiego Aktu Ofiarowania Dziecka Panu Bogu. Taca przeznaczona będzie dla Sióstr Klarysek w Sandomierzu.

I czwartek miesiąca Msza św. o godz. 15.3o i adoracja za kapłanów i o nowe powołania.

I piątek miesiąca Msza św. o godz. 15.oo i nabożeństwo wynagradzające do Serca Jezusowego.

I sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 15.3o nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi     ( rozmyślanie i różaniec wynagradzający ).

Spowiedź w te dni od godz. 15.oo

W przyszłą niedzielę 4 lutego zmiana tajemnic różańcowych o godz. 10.15. Zapraszamy!

4. Wizyta duszpasterska.

Poniedziałek i wtorek od godz. 9.oo

Ks. Zbigniew – Ponikwy

5. Kalendarz liturgiczny:

w środę  ( 31.01. ) wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziny z Wólki Batorskiej: od Sylwestra Nieściura do rodziny Ładziaków.

7. Na stoliku przy wyjścia z kościoła znajduje się prasa katolicka. Zapraszamy do lektury.

8. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.