III Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2018 r.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś o godz. 19.oo.
  2. Wszystkim babciom i dziadkom składamy życzenia Błogosławieństwa Bożego i polecamy ich opiece Matki Bożej oraz dziadków Jezusa: świętych Joachima i Anny.
  3. W przyszłą niedzielę Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za siostry, które wyszły z naszej parafii i o nowe powołania do życia zakonnego. Msza za Ojczyznę o godz. 11.oo
  4. Wizyta duszpasterska.

wtorek:

Ks. Proboszcz – Batorz I blok i domy prywatne do Wojciecha Sosnówki od godz. 15.oo

Ks. Zbigniew –  Batorz II od Zygmunta Chałabisa do Teresy Bednarczyk od godz. 9.oo

Niedziela od godz. 15.oo, czwartek od godz. 9.oo i piątek od godz. 9.3o

Ks. Zbigniew – Ponikwy. Kolęda przeniesiona na poniedziałek i wtorek  ( 29 i 30 stycznia ).

5. W czwartek Godzina Święta od godz. 23.oo do 24.oo. Zapraszamy!

6. Kalendarz liturgiczny:

w środę  ( 24.01. ) wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

w czwartek ( 25.01. ) – Święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła – zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan

w piątek (26.01. ) wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa,, biskupów

7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziny z Wólki Batorskiej: Jana Zyśko, Sulowskich, Trzcińskich i Czubów

8. Na stoliku przy wyjścia z kościoła znajduje się prasa katolicka. Zapraszamy do lektury.

9. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.

10. Czuwanie dla Wspólnot dla Intronizacji NSPJ w Częstochowie 1 lutego. Zapraszamy na wspólny modlitewny wyjazd. Szczegółowe informacje w zakładce Intronizacja.

11. Gminny Ośrodek Kultury w Batorzu zaprasza na Koncert Karnawałowy , który odbędzie się 28 stycznia od godz. 16.oo. W programie: jasełka, występy dzieci i młodzieży, kapeli oraz orkiestry.