IV Niedziela Adwentu – 24 grudnia 2017r.

1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu dla Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa połączona z nowenną przed Bożym Narodzeniem o godz. 10.oo.
  2. Pasterka o godz. 24.oo. Taca przeznaczona na Diecezjalny „Fundusz Ochrony Życia”. Jutro w dzień Bożego Narodzenia Msze święte także o godz. 7.3o i 11.oo.
  3. We wtorek Święto świętego Szczepana, męczennika. Msze św. o godz. 7.3o, 11.oo i 15.oo.Poświęcenie owsa.Taca przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu.
  4. W środę Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. W czwartek wspomnienie świętych Młodzianków, męczenników.
  5. W czwartek od godz. 23.00 do 24.oo „Godzina Święta”.
  6. W niedzielę 31 grudnia Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Po Mszy św. o godz. 15.oo nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku.
  7. Ofiary złożone przy roznoszeniu opłatka będą przeznaczone na konfesjonał.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie dekoracji świątecznych na dzisiejszą niedzielę . W sobotę zapraszamy rodziny: Kupczyńskich, Jana Zarzecznego, Krzysztofa Zarzecznego, Hałabisów i Fajdów.
  9. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.
  10. Polecamy prasę katolicką na stoliku przy wyjściu  z kościoła. Dzisiaj w “Niedzieli” płyta i śpewnik zespołu “Arka Noego”.