Nowenna przed Bożym Narodzeniem

“Na dziewięć dni przed Uroczystością Bożego Narodzenia klękaliśmy wraz z naszymi Rodzicami i całą rodziną przed ołtarzykiem w dużym pokoju naszego domu i odmawialiśmy Nowennę do Dzieciątka Jezus. Ta modlitwa wzmagała i ciągle wzmaga nasze oczekiwanie na przyjście Pana. W świecie kiedy już nie czeka się na przyjście Boga a tylko na chwilę z choinką , na paczki , upominki, potrawy wigilijne, w świecie wypranym z wiary w Boga, zachęcam Was byście znaleźli chwile każdego dnia by wraz ze swymi bliskimi uklęknąć . Czyńcie to tak jak robili to Wasi przodkowie modląc się o pomyślność Waszych rodzin, o potrzebne zdrowie, Boże błogosławieństwo, zbawienie dla tych którzy z waszych rodzin wyprzedzili Was w drodze do wieczności. Niech w tym roku Nowenna na Boże Narodzenie przygotuje Wasze dusze na głębsze spotkanie z Bogiem. Życzę Wam tego”.

Nowenna w kościele w sobotę o godz. 6.3o, w niedzielę o godz. 19.oo. W poniedziałek i wtorek o godz. 8.oo,  od środy do soboty o godz. 6.3o. W niedzielę 24 grudnia połączona z adoracją Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ o godz. 10.oo.