II Niedziela Adwentu – 10 grudnia 2017 r.

1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu dla Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, Rozpoczęcie o godz. 19.oo zakończenie godz. 20.oo.
  2. W środę 13 grudnia, 36 rocznica wprowadzenia stany wojennego. Modlimy się w intencji Ojczyzny.
  3. W tym tygodniu w sobotę rozpoczynamy nowennę przed Bożym Narodzenie. W sobotę o godz. 6.30. W niedzielę o godz. 19.oo.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje parafialne. W niedzielę nauki ogólne na Mszy św. o godz. 6.oo, 11.oo i 15.oo. W poniedziałek i wtorek o godz. 8.3o i 16.oo.

Spowiedź we wtorek w godz. 9.oo – 10.15; 11.oo – 12.30; 14.3o – 16.oo

1. Zapraszam po opłatki osoby, które posługują przy Opłatki można też odbierać indywidualnie także w zakrystii po nabożeństwach. Ofiary złożone będą przeznaczone na konfesjonał.
  2. Można zaopatrywać się w świece z Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę . W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam rodziny Serwatków, 3 rodziny Pizoniów i Bogdana Sulowskiego.

Przygotowanie kościoła na święta podejmują rodziny z Batorza Górnego do Brodowskich do Matysków.

1. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.
  2. Polecamy prasę katolicką na stoliku przy wyjściu  z kościoła.
  3. Kalendarz liturgiczny:

Środa – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy