XXXI Niedziela Zwykłą – 5 listopada 2017 rok

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych o godz. 15.oo.
  2. W sobotę przeżywać będziemy Narodowy Dzień Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 8.oo. Zapraszamy orkiestrę, poczty sztandarowe i wszystkich parafian. Po Mszy św. akademia okolicznościowa przygotowana przez młodzież.
  3. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka ofiar na organizację „ Kościół w potrzebie” do puszek.
  4. W przyszłą niedzielę pierwsza adoracja Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego. Rozpoczęcie godz.. 19.oo. Zapraszamy oprócz członków także wszystkich parafian.
  5. W tym tygodniu modlitwa wspominkowa o godz. 15.3o: msza sw. i wypominki:
  • Poniedziałek – Batorz I
  • Wtorek – Wólka Batorska wieś
  • Piątek – Kolonia Batorz, Kolonia Wólka Batorska, Wólka Batorska las
  • Sobota – Batorz II Łada
  1. Kalendarz liturgiczny:
  • W czwartek –  Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – katedry papieża
  • W piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
  • W sobotę wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam rodziny Wójcików, Krystynę Szczuka, Wierzchowiaków, Pastuchów i z rodziny Bogdana Jakubaszka.
  2. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.
  3. Polecamy prasę katolicką na stoliku przy wyjściu  z kościoła.