Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa

Wszystkich, którzy pragną modlić się we  Wspólnocie dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszam w niedzielę 22 października po różańcu na pierwsze organizacyjne spotkanie.

Powstanie tej grupy modlitewnej wynika z potrzeby duchowej wiernych i na ich prośbę.

 

Oto świadectwo jednego z członków takiej wspólnoty:

“Wspólnota gromadzi się przed Najświętszym Sakramentem, raz w tygodniu – w czwartek, o godz. 17:00, aby wynagradzać, uwielbiać, dziękować i prosić… Z miłości do Jezusa stara się żyć w stanie łaski uświęcającej. 13. każdego miesiąca Wspólnota zamawia Mszę Św. wynagradzającą za grzechy, z prośbą o Intronizację NSPJ oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożej Rozalii Celakówny. Działania rozpoznane na modlitwie podejmuje się w jedności z duszpasterzami i Krakowską Wspólnotą.”

 

Wspólnota pozostaje w ścisłej łączności ze Wspólnotą Krakowską dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów, której koordynatorem jest Pani Ewa Nosiadek, a moderatorem jest Ojciec Andrzej Zając – Redemptorysta oraz Ks. prof. Janusz Królikowski. W ramach formacji członkowie Wspólnoty spotykają się na Jasnej Górze i na Świętym Krzyżu, aby spędzić noc na wspólnym czuwaniu modlitewnym. Często towarzyszą tej modlitwie, przewodnicząc Mszy Św. JE Ks. Arcybiskupi lub Biskupi. Są też posłowie i senatorowie oraz duszpasterze parafialni.