XXVIII Niedziela Zwykła – 14.10.2018

1. Dzisiaj dzień papieski zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. Dzisiaj o godz. 15.oo spotkanie scholi z panem organistą. Adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Zapraszamy.
  3. Różaniec w niedziele i w tygodniu po Mszy św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  4. W kalendarzu liturgicznym:
    • w poniedziałek wspomnienie św. Teresy z Avila, dziewicy, doktora Kościoła
    • we wtorek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. Z dziękczynieniem Bogu wspominamy 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża, namiestnika Chrystusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
    • w środę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
    • w czwartek Święto św. Łukasza Ewangelisty – święto patronalne Służby Zdrowia
    • w piątek wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
    • w sobotę wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana
    • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy tydzień misyjny. Msza św. z udziałem kandydatów do bierzmowania o godz. 11.oo
  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziny z Batorza II: Pizoniów Sosnówków Chałabisów Baranów Jakubaszków.
  6. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.