XXVII Niedziela Zwykła – 07.10. 2018

1. Dzisiaj o godz. 15.oo spotkanie scholi z panem organistą. Msza św. dla dzieci przystępujących do I Komunii św. o godz. 16.oo  a adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Zapraszamy.
  2. Różaniec w niedziele i w tygodniu po Mszy św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  3. W sobotę 13 października dzień imienin Biskupa Seniora Edwarda Frankowskiego. Polegamy ks. bp w naszych modlitwach.
  4. W kalendarzu liturgicznym:
    • w poniedziałek wspomnienie św. Wincentego Kadłubka, biskupa patrona diecezji
    • w sobotę wspomnienie bł. Honorata Kuźmińskiego, kapłana
    • W przyszłą niedzielę Dzień papieski. Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziny z Batorza II: Kowalczyków Zyśków Zuniów Kowalczyków Twarogowskich.
  2. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.