XXIV Niedziela Zwykła – 16.09.2018

1. Dzisiaj o godz. 19.oo adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    • We wtorek Święto św. Stanisława Kostki. Zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 17.oo.
    • w czwartek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana i Towarzyszy
    • w piątek Święto Św. Matusza, Apostoła i Ewangelisty
    • w sobotę diecezjalna pielgrzymka do patronów diecezji: św. Stanisława Biskupa i Męczennika oraz bł. Wincentego Kadłubka pod przewodnictwem Ks. Bp Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza. Kraków godz. 9.oo Msza św. przy konfesji św. Stanisława. Jędrzejów – Sanktuarium Bł. Wincentego, godz. 15.oo nabożeństwo do bł. Wincentego.
    • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.oo Jubileusz 100-lecia OSP Batorz.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy  rodziny Kochanów Tereszków Sieków Krawczyków Michałków.
  2. Diecezjalne Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się 6 października w Tarnobrzegu. Proszę o zgłoszenia sióstr i braci różańcowych do 26 września.
  3. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.