XVI Niedziela Zwykła – 22.07.2018 r.

1. Dzisiaj o godz. 20.oo adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy.
  2. Miesiąc lipiec poświęcony jest Najdroższej Krwi Jezusa. W naszych osobistych modlitwach uwielbiajmy Krew naszego zbawienia i wypraszajmy łaski dla grzeszników.
  3. Przypominamy dzieciom i młodzieży  o codziennej modlitwie i udziale we Mszy św. także w czasie wakacji.
  4. W kalendarzu liturgicznym:                                                                                                                              *  w poniedziałek  święto  św. Brigidy, patronki Europy                                                                                        * we wtorek wspomnienie św. Kingi, dziewicy                                                                                                    * w środę święto św. Jakuba, Apostoła                                                                                                              * w czwartek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP                                                                    * w sobotę wspomnienie dowolne św. Charabela Makhlufa, kapłana
  5. W środę dzień imienin Ks. Bp Krzysztofa Nitkiewicza, ordynariusza naszej sandomierskiej diecezji. Polecajmy jego posługę w naszych modlitwach.
  6. W czwartek „Godzina Święta” od godz. 23.oo do 24.oo. Zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę z racji patrona kierowców św. Krzysztofa po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i modlitwa w intencji kierowców.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy  rodziny  Antoszów Daśków Zyśków i Rębiszów.
  9. Rozpoczęliśmy prace remontowe w kościele od renowacji ołtarzy. W związku z tym transmisja online z kościoła będzie przeprowadzana w niedzielę o godz. 11.oo i 20.oo a także w I czwartki, piątki i soboty miesiące oraz obejmować  będzie pogrzeby. W sprawie termomodernizacji przygotowywane są projekty.