XIV Niedziela Zwykła – 08.07.2018 r.

1. Dzisiaj o godz. 20.oo adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy. Wspólnota przezywa także w tym tygodniu nowennę.
  2. Miesiąc lipiec poświęcony jest Najdroższej Krwi Jezusa. W naszych osobistych modlitwach uwielbiajmy Krew naszego zbawienia i wypraszajmy łaski dla grzeszników.
  3. Przypominamy dzieciom i młodzieży  o codziennej modlitwie i udziale we Mszy św. także w czasie wakacji.
  4. W kalendarzu liturgicznym:                                                                                                                                  w środę święto św. Benedykta, opata, patrona Europy                                                                                          w czwartek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, bp i męczennika                                                                     w piątek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy  rodziny Widzów Drozdów Nieściurów Krawczyków Brodowskich Skorupów i Wójcików. Prosimy o wykoszenie trawy.