Nowenna Wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa

Od 5 listopada 2013 roku  Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Diecezji Sandomierskiej modlą się nieustanną Nowenną w intencji powstania nowych Wspólnot i rozwoju Dzieła Intronizacji Bożego Serca w naszej diecezji. Modlitwą obejmujemy Biskupów i wszystkich Kapłanów naszej diecezji. Prosimy o potrzebne dla nich łaski i dary Ducha Świętego oraz aby byli świętymi i otworzyli swoje serca na Dzieło Intronizacji NSPJ.

Członkowie każdej wspólnoty podejmują Nowennę przez 9 dni:

1. Uczestniczą w codziennej Mszy Świętej – jeśli ktoś nie może, wtedy w tym dniu postara się przez 15 minut trwać na modlitwie przed Tabernakulum lub w domu,
  2. Przyjmują Komunię Świętą w tej intencji,
  3. Odmawiają litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  4. Podejmują jakąś formę postu,]
  5. Przedstawiają tę intencję jako główną – w cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Wspólnota w parafii Batorz przeżywa Nowennę od 6 do 14 lipca 2018 roku.

ZAPROSZENIE:

14 lipca odbędzie się Jubileusz Wspólnot modlitewnych naszej diecezji:

godz. 10.oo Msza św. w katedrze

po Mszy św. w ogrodach zakonu Dominikanów ( świadectwa. prezentacje grup, aggapa)

zakończenie ok. godz. 14.oo.