XIII Niedziela Zwykła – 01.07.2018 r.

1. Dzisiaj o godz. 10.15 zmiana tajemnic różańcowych a o godz. 20.oo adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy.
  2. Zakończyliśmy miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach czerwcowych. Miesiąc lipiec poświęcony jest Najdroższej Krwi Jezusa. W naszych osobistych modlitwach uwielbiajmy Krew naszego zbawienia i wypraszajmy łaski dla grzeszników.
  3.  W środę rocznica sakry i ingresu BP Krzysztofa Nitkiewicza. Wspierajmy go naszymi modlitwami .
  4. W tym tygodniu:                                                                                                                                                   I czwartek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18.oo adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji kapłanów i nowych powołań.                                                                                                                                I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 17.3o. O godz. 18.oo Msza św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.                                                                                                      I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. o godz. 18.oo potem rozmyślanie, różaniec i o godz. 20.3o procesja ze świecami  ulicą Słoneczną.
  5. W kalendarzu liturgicznym:                                                                                                                                we wtorek święto św. Tomasza, apostoła,                                                                                                            w piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła  i wykoszenie trawy. W sobotę zapraszamy  rodziny Pyraków, panią Agnieszkę Widz, rodziny Mudraków, Stanisława Drozda i Ryszarda Drozda oraz Sawickich.
  7. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się prasa katolicka. Zapraszamy do czytania.

Została podpisana umowa z Funduszem kościelnym o technicznej renowacji trzech ołtarzy i obrazów. W środę Zarząd Funduszy Ochrony Środowiska zaakceptował nasz wniosek o termomodernizację czyli zostały nam przyznane pieniądze na przeprowadzenie prac. Firma w Lublinie podejmuje już odpowiednie działania.

Dzięki sponsoringowi zostaną zmechanizowane dzwony kościelne. Wykonanie prac 10 sierpnia.