XI Niedziela Zwykła – 17.06.2018 r.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa od dziś o godz. 20.oo. W czasie adoracji nabożeństwo do Serca Jezusowego
  2. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.oo.
  3. We wtorek rocznica święceń Ks. Bp Krzysztofa Nitkiewicza. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszego pasterza.
  4. We wtorek również rocznica święceń kapłańskich Pawła Solisa a w czwartek ks. Zbigniewa. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.oo. dziękujemy także Apostolstwu „Margaretka” za modlitewna pamięć.
  5. W środę Msza św. na zakończenie roku szkolnego godz.. 8.45. Spowiedź dla dzieci we wtorek od godz. 17.oo. Zapraszamy.
  6. W czwartek w kalendarzu liturgicznym wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  7. W przyszłą niedziele uroczystość narodzin św. Jana Chrzciciela.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszam rodziny Batorza I od Wiesławy Placha do Roberta Brodowskieg
  9. Został przyjęty wniosek o techniczną renowację trzech ołtarzy i obrazów. Prace mają być ukończone do 10 grudnia.

Informujemy parafian, że według zarządzenia Rzecznika Ochrony Dóbr Osobowych obowiązują obecnie następujące przepisy:

• Świadectwa chrztu mogą być wydawane wyłącznie osobom których dotyczą jeśli są pełnoletnie oraz w przypadku aktu osób niepełnoletnich ich rodzicom i opiekunom prawnym
  • Inne osoby mogą je otrzymać wyłącznie na podstawie pełnomocnictwa notarialnego udzielonego przez wyżej wymienione osoby
  • Takie same zasady obowiązują przy wydawaniu świadectw aktu małżeńskiego oraz wydawaniu innych zaświadczeń
  • Świadectwa aktu chrztów i małżeństw osób zmarłych oraz świadectwa zgonu mogą być wydawane krewnym lub innym osobom, i spadkobiercom, które wykażą interes prawny.