VI Niedziela Wielkanocna – 06.05.2018 r.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś o godz. 19.3o. Nabożeństwo majowe połączone z procesją wokół kościoła o godz. 20.3o.
  2. We wtorek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, diecezji i naszej parafii. W dzień odpustu Msze św. o godz. 7.3o 12.oo i 16.oo. Na sumę o godz. 12.oo zapraszamy orkiestrę, poczty sztandarowe, paradę procesyjną, strażaków, dzieci do sypania kwiatów, wszystkich parafian i gości.
  3. W przyszła niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Rocznica I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.oo.  Dzieci i rodziców zapraszam na triduum przygotowujące w czwartek, piątek i sobotę na godz. 18.oo.

Nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.oo. W niedzielę o godz. 20.3o z procesją wokół kościoła. Zapraszamy do uczestnictwa.

W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha  Świętego. Zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania na godz. 18.oo.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziców dzieci, które będą w niedzielę przeżywać rocznicę I Komunii św.
  2. Na stoliku przy wyjścia z kościoła znajduje się prasa katolicka. Polecamy w Niedzieli artykuły: „ Pierwszy po królu”. O władzy prymasa Polski. „ Matka Zagłębia”. Rozmowa z kustoszem dąbrowskiego sanktuarium o jego historii i znakach towarzyszących koronacji obrazu Matki Bożej. „ Gigantyczna grabież”. Rozmowa o mechanizmach wyłudzania pieniędzy z budżetu państwa.
  3. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.