III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018 r.

1. Dzisiaj Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.
  2. Jutro 16 kwietnia papież senior Benedykt XVI będzie obchodził 91 urodziny. Pamiętajmy o nim  w naszych modlitwach wdzięczni za jego pontyfikat i służbę Kościołowi.
  3. Przyszła niedziela nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa W tym dniu przybędą do nas przedstawiciele Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Po Mszach świętych zapraszamy na spotkanie z nimi.
  4. Rocznica I Komunii Świętej w naszej parafii będzie miała miejsce 13 maja o godz. 11.oo.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła.  W sobotę zapraszamy rodziny  z Batorza II: Brodowskich, Stanisława Szczukę, Kowalskich, Hejnów, Sulowskich i Pizoniów.
  6. Na stoliku przy wyjścia z kościoła znajduje się prasa katolicka. Zapraszamy do lektury.
  7. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.
  8. Do domu Ojca odeszli:

+ Józef Stefanek- Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 14.oo