Poniedziałek Wielkanocny – 02.04.2018 r.

Dziś 13 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Prosimy go o wstawiennictwo za naszą Ojczyznę i naszą parafię.

1. Dziękuję wszystkim, którzy w czasie Triduum Paschalnego towarzyszyli Jezusowi modlitwą podczas adoracji w ciemnicy i przy grobie. Dziękuję za przygotowanie Triduum: panu Tadeuszowi za przygotowanie ciemnicy i grobu, panu kościelnemu, paniom Kryk i Widz za układanie kwiatów. Serdecznie dziękuję wszystkim ministrantom i scholi wraz z panem organistą i Karolina Kozik, panom, którzy spełniali posługę lektorów i Magdalenie za rozważania podczas Drogi Krzyżowej.

Dziękuję wszystkim uczestnikom rezurekcyjnej procesji ( w deszczu ) na pamiątkę Chrystusa Zmartwychwstałego – strażakom za wartę przy Grobie Jezusa, formacji mundurowej, która wystąpiła po raz pierwszy, orkiestrze i tym, którzy nieśli chorągwie i feretrony. Wszystkim parafianom i gościom.

2. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

1. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Od wtorku nowenna po Mszy św. o godz. 18.oo.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Święto Miłosierdzia Bożego. Msze św. o godz. 7.3o  10.oo i 16.oo.

O godz. 15.oo zapraszam wszystkich na Godzinę Miłosierdzia do kościoła.

Odpust w kaplicy, w Ponikwach. Suma odpustowa o godz. 12.oo.

I czwartek miesiąca. Msza św. i nowenna podczas adoracji  Najświętszego Sakramentu o godz. 18.oo

I piątek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające do Serca Pana Jezusa połączone z nowenną o godz. 18.oo. Spowiedź od godz. 17.oo

I sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi połączone z nowenną o godz. 18.oo

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła w środę i sobotę.  W sobotę zapraszamy rodziny:  Szymończyków, Pizoniów, Sulowskich i Zuniów.
  2. Na stoliku przy wyjścia z kościoła znajduje się prasa katolicka. Zapraszamy do lektury.
  3. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.

Zmarła Helena Wcisło z Batorza II. Różaniec jutro o godz. 17.oo. W środę o godz.12.oo a o 13.oo Msza św. pogrzebowa.