Niedziela Palmowa – 25.03.2018 r.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś o godz. 19.oo.

Przedstawiciele młodzieży biorą udział  w Diecezjalnym Dniu Młodzieży w Sandomierzu.

Spowiedź dziś od godz. 18.oo do 19.oo

1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień. Zapraszam do wspólnotowego przeżywania  dni męki, śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa we wspólnocie parafialnej.

Wielki Czwartek _ dzień ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa

• W Bazylice Sandomierskiej Msza św. Krzyżma Świętego pod przewodnictwem Pasterza diecezji o godz. 10.oo
  • Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.oo i przeniesienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do ciemnicy.
  • Rozpoczynamy rodzinną adorację w ciemnicy od godz. 21.oo. Proszę o zapisy u pana Andrzeja
  • 22.oo – 24.oo Godzina Święta. Zapraszam wszystkich parafian
  • Spowiedź podczas adoracji do godz. 24.oo
  • Adoracja Pana Jezusa podczas Triduum Paschalnego będzie trwała nieprzerwanie do Mszy św. Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę

Wielki Piątek – dzień śmierci Pana Jezusa

• Zachowujemy ścisły post ( ilościowy i jakościowy )
  • W godzinie śmierci Pana Jezusa o 15.oo zapraszam na wspólną modlitwę w kościele
  • W tym dniu rozpoczynamy Nowennę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.3o
  • Droga Krzyżowa o godz. 18.oo
  • Po Drodze Krzyżowej Liturgia Wielkiego Piątku i przeniesienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do grobu
  • Adoracja w Pana Jezusa w ciemnicy dzieci godz. 10.oo adoracja młodzieży Pana Jezusa w grobie o godz. 21.oo
  • Warta strażaków OSP Batorz
  • Spowiedź podczas adoracji do 24.oo

Wielka Sobota

• Warta strażaków OSP Wólka Batorska od godz. 8.oo
  • Poświęcenie pokarmów w kościele godz. 9.oo 10.oo 11.oo. Ponikwy godz. 9.3o.
  • Nowenna do Miłosierdzia Bożego godz. 18.3o
  • Liturgia Wigilii Paschalnej godz. 19.oo ( przynosimy świece z osłonką )

WIELKANOC

• Warta strażaków od godz. 5.oo
  • Rezurekcja godz. 6.oo.

Zapraszam parafian, gości, strażaków, orkiestrę. Proszę o przygotowanie feretronów i chorągwi.

Suma wielkanocna o godz. 11.oo. Po sumie Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

• Mszy św. o godz. 7.3o i 16.oo nie będzie.

Poniedziałek Wielkanocny

• Msze św. o godz. 7.3o 11.oo i 16.oo
  • Po sumie Nowenna do Miłosierdzia Bożego

W Tygodniu Wielkanocnym Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o godz. 18.oo

1. Spotkania ministrantów: poniedziałek, wtorek, środa godz. 16.oo. Proszę także rodziców dziewczynek śpiewających w scholi o umożliwienie im udziału w spotkaniach.
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła.  W środę zapraszamy rodziny: Grabosiów, Trzcińskich, Pizoniów, Pastuchów i Brodów a w  sobotę rodziny Grabosiów, Jana Wosia, Białków, Wójtowiczów i  Zajaców.
  3. Na stoliku przy wyjścia z kościoła znajduje się prasa katolicka. Zapraszamy do lektury.
  4. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.