V Niedziela Wielkiego Postu – 18.03.2018r.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś o godz. 19.oo.

Spowiedź dziś od godz. 18.oo do 19.oo

1. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa. Zapraszamy na Mszę. Św. godz. 6.45 7.3o i 17.oo
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Wielki Tydzień. W Niedzielę Palmową poświęcenie palm na każdej Mszy św.

W Sandomierzu młodzież będzie przeżywać Diecezjalny Dzień Młodzieży.

Zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi z soboty 24 marca na niedzielę 25 marca. Zegarki przesuwamy z godz. 2.oo na godz. 3.oo.

Msza święta w niedziele będzie od przyszłej niedzieli o godz. 16.oo

1. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego została przeniesiona na 9 kwietnia.
  2. Podczas Triduum Paschalnego będzie nieustanna adoracja od Wielkiego Czwartku od 21.oo do Mszy św. Wigilii Paschalnej. Zapisy u pana Andrzeja.
  3. W Okresie Wielkiego Postu:

Gorzkie Żale w niedzielę zaraz po sumie

Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 16.oo

Dla dorosłych w piątek o godz. 17.oo. Po Drodze Krzyżowej Msza św.

W Wielki Piątek adoracja przy grobie Pana Jezusa dla dzieci o godz. 10.oo rozpocznie się o godz. 10.oo a od godz. 21.oo dla młodzieży

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła.  W sobotę zapraszamy rodziny: Zyśków, Pastuchów, Sulowskich, Stanisława Szymończyka i Jerzego Sulowskiego
  2. Na stoliku przy wyjścia z kościoła znajduje się prasa katolicka. Zapraszamy do lektury.
  3. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.