II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2018 r.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś o godz. 19.oo. Dziś zbiórka do puszek „na Afrykę”.

Dziś spotkanie Rady Parafialnej o godz. 18.oo

I czwartek miesiąca. Dzień modlitwy za kapłanów i o nowe powołania. Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.oo.

I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 15.oo. Msza św. po Drodze Krzyżowej o godz. 15.3o

I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. o godz. 16.oo

W przyszła niedzielę zmiana tajemnic różańcowych o godz. 10.15

1. Miesiąc marzec poświęcony jest czci św. Józefa. Pamiętajmy o tym wielkim orędowniku w naszych modlitwach.
  2. W Okresie Wielkiego Postu:

Gorzkie Żale w niedzielę zaraz po sumie

Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 16.oo

Dla dorosłych w piątek o godz. 15.3o. Po Drodze Krzyżowej Msza św.

1. Ekstremalna Droga Krzyżowa po raz trzeci odbędzie się 9 marca. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.oo w kościele parafialnym w Batorzu. Trasa około 14 km. Zakończenie indywidualne w kościele. Zapisy pod numerem telefonu – 661 958 320. Informacje szczegółowe na internetowej stronie parafialnej.
  2. Rekolekcje Wielkopostne KÓŁ ŻYWEGO RÓŻAŃCA diecezji sandomierskiej w Radomyślu nad Sanem odbędą się w dniach od 2 do 4 marca 2018 r. Całkowity koszt uczestnictwa 110 zł. Prosimy chętnych o zapisy w kancelarii parafialnej. Szczegółowy program na stronie internetowej.

Rekolekcje parafialne wielkopostne będą w dniach 11- 14 marca. Środa 14 marca dzień spowiedzi.

1. W kancelarii parafialnej są do nabycia baranki na stół wielkanocny. Proponowana ofiara 5 zł..
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy rodziny: Skrzypków, Józefa Chmiela, Widzów i Krawczyków.
  3. Na stoliku przy wyjścia z kościoła znajduje się prasa katolicka. Zapraszamy do lektury.
  4. 10. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.