XXXII Niedziela Zwykła – 12 listopada 2017 r.

Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu dla Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, która rozpoczyna cotygodniową adorację w każdą niedzielę. Rozpoczęcie o godz. 1900 zakończenie godz. 2000.

W przyszłą niedzielę I rocznica Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana w Krakowie Łagiewnikach.

Zapraszamy na wieczorną modlitwę.

Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka ofiar na organizację „ Kościół w potrzebie” do puszek.
W związku z 100 rocznicą odzyskania Niepodległości co miesiąc będzie Msza św. za Ojczyznę.

Kalendarz liturgiczny:

• W poniedziałek –  wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski;
  • W czwartek– wspomnienie Matki Bożej Ostrobramskiej;
  • W piątek –  wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
  • W sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózka, dziewicy i męczennicy.

Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę a także miejsca wokół Pomnika Pamięci. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam rodziny z Batorza II: p. Teresę Bednarczyk, rodziny Krzysztofa Kozika, Cibów, Jana Kozika i Zarzecznych.

Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.
Polecamy prasę katolicką na stoliku przy wyjściu  z kościoła.