XXIX Niedziela Zwykła – 22 października 2017 r.

1. Przeżywamy miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w kościele w niedziele po Mszy św. o godz. 16.oo, w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.oo.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona jest więc na misje. Codziennie na nabożeństwie różańcowym będziemy się modlić w intencji misji.
  3. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe przygotowali uczniowie klasy IV .
  4. Dzisiaj także spotkanie organizacyjne Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa po nabożeństwie różańcowym.
  5. W czwartek godzina święta w kościele od 23.oo do 24.oo.
  6. W piątek nasze Gimnazjum, którego patronem jest św. Jan Paweł II będzie obchodzić dzień swego patrona. Msza św. o godz. 8.15
  7. W sobotę nasi ministranci wyjeżdżają na dekanalne spotkanie w Modliborzycach. Zbiórka o godz. 9.15 pod kościołem.
  8. Na zakończenie roku 100-lecia objawień fatimskich i miesiąca różańcowego zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Chcemy to wydarzenie uczcić modlitwą 100 rodzin z parafii. Zapisy u pana Andrzeja i ks. Zbigniew. Proszę zabrać świece. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17oo w przyszłą niedzielę.
  9. Zbliżamy się do uroczystości Wszystkich Świętych i miesiąca modlitwy za zmarłych. Pamiętając o tych, którzy odeszli możemy składać ich imiona na kartkach wspominkowych.
  10. Kalendarz liturgiczny:
    W środę wspomnienie św. Jana Pawła II;
    W sobotę święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam rodziny Śmiałków, Brodowskich, panią Reginę Piórkowską, Skrzypków, Kochanów, Sulowskich, Tereszków i Jakubaszków.
  12. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.
  13. Polecamy prasę katolicką na stoliku przy wyjściu  z kościoła.