XXV Niedziela Zwykła – 24 września 2017r.

1. Do końca września można zapisywać się u pana Andrzeja na wyjazd „Różaniec do granc”.
  2. Od czwartku raz w miesiącu będzie przeprowadzona w kościele Godzina Święta od godz. 23:00 do 0:00.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (uczniów klasy VII i II gimnazjum) w piątek o godz. 17:00 w kościele.
  4. W przyszłą I niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych o godz. 15:00.
  5. Panie z grupy dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa z Janowa Lubelskiego zapowiedziały swój przyjazd w przyszłą niedzielę z informacjami na ten temat.
  6. Przyszła niedziela 1 października rozpoczyna miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec w kościele w niedziele i święta będzie po Mszy św. o godz. 16:00, w tygodniu po Mszy św. o godz. 17:00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w kościele jak i w naszych rodzinach.
  7. W sobotę 7 października odbędzie się diecezjalne spotkanie członków Kółek Żywego Różańca. Prosimy o zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii do przyszłej niedzieli.
  8. Kalendarz liturgiczny:
  • W poniedziałek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana;
  • W środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana;
  • W czwartek wspomnienie św. Wacława, męczennika;
  • W piątek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała;
  • W sobotę wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.
  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam rodziny z I klatki bloku od strony GOK-u.
  2. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.
  3. Polecamy prasę katolicką na stoliku przy wyjściu z kościoła.