XXXIV Niedziela Zwykła – 17 września 2017

1. Dziś 77 rocznica najazdu Związku Sowieckiego na Polskę. Modlimy się za Ojczyznę i ofiary totalitaryzmu komunistycznego.
  2. Do końca września można zapisywać się u pana Andrzeja na wyjazd „Różaniec na granicy”.
  3. W sobotę spotkanie ministrantów o godz. 9.3o
  4. W odpowiedzi na potrzeby parafii w październiku odbędzie się Jerycho Różańcowe, całodobowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na potrzeby KUL
  6. Kalendarz liturgiczny:

* w poniedziałek 18 września święto św. Stanisława Kostki

* we wtorek wspomnienie Matki Bożej z La Salette

* w środę wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Hasang i Towarzyszy

* we czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

* w sobotę wspomnienie św. Pio z Pietrelciny

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam rodziny Adama Pastuchy, Ożogów, Ryszarda Pastuchy, Sosnówków, Wójcików.
  2. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.
  3. Polecamy prasę katolicką na stoliku przy wyjściu  z kościoła.